Çatal kaşık bıçak takım, her çeyizin, her evin, her sofranın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Günümüzde onlarca firma birbirinden şık ve kaliteli çatal kaşık bıçak takımları üretirken, Aryıldız da bu isimlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tarihte oldukça uzun zaman önce çatak kaşık üretmeye başlayan ve hatta tahta kaşıktan metal kaşığa geçilmesinde önemli bir yere sahip olan Aryıldız, Türkiye’deki en zengin çeşitliliğe sahip olan köklü firmalardan biri olarak nitelendirilmektedir. Aryıldız çatal kaşık bıçak seti sayesinde bugün pek çok insan en şık ve kusursuz sofralara erişebilme imkanı elde etmektedir.

Neden Aryıldız ÇKB Almalısınız?

Aryıldız çatal kaşık bıçat seti, insanların bir hayli uzun yıllar boyunca zarar görmeden kullanabileceği nitelikte setlerdir. En yüksek model çeşitliliğine sahip olan Aryıldız, onlarca farklı çatal kaşık bıçak setleri ile müşterilerine hizmet verirken, her insanın kendi zevkine ve beğenisine uygun bir takımı Aryıldız’da bulabilmesi mümkündür.

Özellikle de 8 farklı modeldeki Çırağan Prestige Çatal Kaşık Bıçak seti dikkat çeken Aryıldız, parlak, mat, altın kaplama, mat altın kaplama, saphire kaplama, bijoux (taşlı), saphire bijoux ve gümüş gibi modelleri ile müşterilerinin beğenisini toplamaktadır.

  • Kalite Paslanmaz Çelikten İmal Edilir

Çırağan Prestige Aryıldız Çatal Bıçak Seti ve setlerinin her biri birinci kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Genellikle soğuk pres ile şekil verilerek imal edilen bu setler, uzun yıllar boyunca herhangi bir zarara uğramadan kullanım imkanı sağlayabilmektedir.

  • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir

Aryıldız Çatal Bıçak Seti, tümüyle bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde kolay bir kullanım ve temizlik imkanı sunan Çırağan Prestige Takımları, ayrıca Aryıldız yemek takımları ile bir uyum içerisinde servis edilebilmektedir. Hepsi birbirinden şık ve gösterişli olan Aryıldız yemek takımları ve çkb setleri sayesinde kusursuz bir sofra elde edilebilmektedir.

  • Müşterinin İsteğine Göre Özel Ambalaj

Aryıldız çatal kaşık bıçak setleri, müşterinin isteğine göre farklı şekillerde paketlenebilmektedir. Düzine kutu, 18 parça özel kutulu, 42 parça özel kutulu, 24 parça özel kutulu, 84 parça özel kutulu, 89 parça özel kutulu, 91 parça özel kutulu ve sandıklı paketleme alternatifleri, müşterilerin memnuniyeti için sunulmuş olan ambalaj yöntemleridir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir