beyaz-esya
Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan beyaz eşyaların markası, modeli ve diğer özellikleri tüketiciler tarafından önemsenmektedir.
GülDeko bunun bilinciyle hareket ederek stoklarına dahil ettiği tüm beyaz eşya modellerinin dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarından olmasını sağlar. GülDeko müşterilerinin beyaz eşya satın alırken memnun olmasını sağlayacak olan tüm şartları yerine getirir.
7
Eviniz İçin Ne Gerekiyorsa!
GülDeko, Beyaz Eşya kategorisinde bulabileceğiniz ürünler son teknoloji buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi modelleri, ocak modelleri, termosifonlar ve mikrodalga fırınlar, su sebilleri, su ısıtıcıları, fırın modelleri, davlumbaz modelleri, çamaşır kurutma makinesi, aspiratör, klima modelleri, mini fırınlar, derin dondurucular yer alır.

 

Kısaca bir evde ihtiyaç duyulabilecek olan tüm beyaz eşya ürün çeşidini GülDeko’daki Beyaz Eşya bölümünden ulaşılabilir. Tüm marka ve modellerimiz müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda şekillenmiş olup, en bilinen ve kalitesiyle tanınan markalardır.

 

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi modelleri de dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz Türkiye’nin en ünlü markalarının ürünlerinden oluşur. Elektrikli ev aletleri gibi beyaz eşya satın almak isteyen tüketiciler sipariş verecekleri ürünlerin kaliteli ve son model özelliklere sahip olmasını, çok çeşitli ürün arasında karşılaştırma yapabilmeyi isterler.