Son yılların en popüler ve trend dekorasyon tarzlarından biri olan Country, ekoseler, çiçekli desenler, duvar kağıtları, berjerler ve bordürlerden meydana gelen bir dekorasyon tarzı olarak ifade edilmektedir. Salon, yatak odası ve bunun gibi alanlarda oldukça şık bir görünüm sağlayan Country tarzı dekorasyon ve mobilyalar, her zevke hitap edebilecek tasarımlara sahip olması ile dikkat çekmektedir.

Günümüzün en çok tercih edilen tarzlarından Country, pek çok farklı çeşidi ile karşımıza çıkmaktadır. Fransız, Shaker, İngiliz, American ve Rustik gibi çeşitlere sahip olan bu Country tarzı dekorasyon, bir evin havasını büyük ölçüde değiştirebilmektedir.

Country Tarzı Dekorasyonlar Evin İhtişamını Ortaya Koyuyor

Günümüzde hemen hemen her türden Country dekorasyon stili evlerde kullanılırken, hangi türü tercih edilirse edilsin, bu tarz dekorasyonlar bir evin ihtişamını katlayarak ortaya sermektedir. Özellikle de saray tarzı eski mobilyaların günümüze uyarlanarak tasarlanması ile dikkat çeken bu tarz dekorasyonlar, daha çok salon gibi büyük alanlarda dikkat çekmektedir.

Daha çok bahar, kırsal yaşam, doğa ve hatta nostaljiye vurgu yapılan Country tarzı dekorasyonlar, çoğunlukla ahşap, çiçek desenleri ve doğaya yönelik detaylar içermektedir. Üstelik eskitme tarzı mobilyalar, beyaz ve pastel tonlar, Country tarzı dekorasyonun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bunun ile beraber daha sade ve soft modellerde bu tarz mobilyalar da bulabilmek mümkündür.

Country Tarzınızı Seviyorsanız; Doğru Adrestesiniz!

Müşterileri için geniş bir alanda hizmet sunan Güldeko, yeni evlenenler ya da evini yenilemek isteyenler için birbirinden şık mobilya ve dekorasyon eşyalarını da müşterilerine sunmaktadır. Bunlardan biri de Country tarzı mobilya ve dekorasyon ürünleridir.

Günümüzde hemen hemen her zevke hitap edebilecek desenlerde, renklerde ve modellerde Country tarzı mobilya ve eşyaları Güldeko bünyesinde bulabilmek mümkündür. Üstelik müşterilerine uygun fiyat ve kolay ödeme imkanı da sunan Güldeko, hem mağazası, hem de internet sitesi ile kesintisiz bir hizmet olanağı sunmaktadır.

Sizlerde evinizi yenilemek ya da yeni bir ev kurmak istediğiniz zaman mağazamızı ziyaret edebilir ve Country tarzı dekorasyon fikirleri edinebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz ve beğendiğiniz mobilyaları da satın alarak bu tar bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir