elektrikli-ev-aletleri
Güldeko müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak için pek çok ürün grubunu stoklarında bulundurmaya devam ediyor.
Güldeko mutfaklarda ve banyolarda kullanılan elektrikli ev aletlerinin yanında kadınların ev işlerinde işini kolaylaştıracak diğer aynı gruptaki ürünlerin de satışını sağlamaktadır. Kalite ve uygun fiyatlı ürünlere evlerinde yer vermek isteyen müşterilerimiz Güldeko’daki ürünlerimizden sipariş vererek bu ihtiyaçlarını gideriyorlar.
7
Elektrikli Ev Aletleri ile Daha Keyifli Mutfaklar
Güldeko Elektikli Ev Aletleri başlıklı kategorimizde mutfakların olmazsa olmazlarından olan çay makinesi, kahve makinesi, mutfak tartısı, blender, mikser, tost makinesi, doğrayıcı, emek kızartma makinesi, katı meyve sıkacağı, su ısıtıcı, kahve öğütücü, kıyma makinesi, fritöz gibi ürünler yer alır. Waffle meraklılarına özel waffle makinesi modellerimiz, kendi kıymasını kendisi çekmek isteyenler için kıyma makinesi, mutfaklarında ekmek yaparak sevdiklerine sunmak isteyenler için ekmek yapma makinesi, öğütücü gibi çeşitli markaların ürünleri de Güldeko’da Elektrikli Ev Aletleri reyonundan temin edilebilmektedir.

 

Elektrikli Ev Aletleri bölümümüzde kadınların işini kolaylaştıran ve zamandan tasarruf etmelerini sağlayan ürünler de mevcuttur. Ütü, kazanlı ütü, elektrikli süpürge, buharlı kırışık giderci, ütü masası, toz torbası gibi ürünler titiz hanımları, epilasyon, saç kurutma makinesi, saç şekillendirici, saç düzleştirici gibi ürünler kişisel bakımına özen gösteren müşterilerimizi ilgilendiriyor. Elektrikli Ev Aletleri kategorisinde ayrıca televizyon, buzdolabı gibi büyük elektrikli ev aletleri de bulunur.