Teknoloji her geçen gün ilerleme kaydederken, bu ilerleme beyaz eşyalara da yansımaktadır. Bu alanda oldukça yeni teknolojilere imza atan Bosch, i-DOS çamaşır makineleri sayesinde çamaşır yıkamak eğlenceli bir hal almaktadır.

Bosch i-DOS çamaşır makinelerinde, yerleştirilen çamaşırların ağırlığına, yapısına ve hatta kirlilik miktarı göz önünde bulundurularak gerekli olan deterjan miktarı, yıkama derecesi, programı ve devir tercihini sizin yerinize yapmaktadır. Hemen hemen her işlemi sizin yerinize gerçekleştiren bu makineler, Ayrıca bu makinelerin sahip olduğu EcoSilence Drive motoru ile kusursuz çamaşır yıkama sonucuna olabildiğince sessiz bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.

Güçlü EcoSilence Motoru Sayesinde Avantaj Sahibi Olun

İ-DOS çamaşır makineleri, sahip oldukları EcoSilence Motor teknolojisi sayesinde kullanıcılarına pek çok avantaj sağlamaktadır. Bunlardan biri ise en yüksek enerji sınıfından bile çok daha az elektrik harcamasıdır. Örneğin; standart programda çalıştırıldığında en yüksek enerji sınıfı olan A+++’dan yüzde 30 oranında tasarruf sağlayarak elektrik tüketmektedir.

Bu gibi özelliklerinin yanı sıra i-DOS çamaşır makinelerinde olağanüstü sessizlikte bir EcoSilence Motor kullanılırken, aynı zamanda 10 yıl motor garantisine sahip olunmaktadır.

Fazla Deterjan Kullanmadan Gerekli Dozu Ayarlayan Bir Makine!

Çamaşır makinelerinde yetersiz deterjan kullanımı giysilerin lekelerini ve kirliliğini tam anlamıyla temizlemezken, bunun ile beraber kötü kokulara ve renk bozulmasına neden olabilmektedir. Bunun aksine fazla dozda kullanılan deterjanlar ise, deterjanın çamaşırlardan durulanabilmesi için ilave su ya da ikinci bir durulama programına neden olabilmektedir. Dolayısıyla fazla kullanılan deterjan her şekilde bütçeye zarar verebilmekte, çamaşırlarınızdan istediğini verimi alamamanızı sağlamaktadır.

Bosch çamaşır makinelerinin sahip olduğu İ-DOS akıllı dozaj sistemi ise, çamaşırların miktarına, kullanılacak olan programa ve yapısına göre deterjan miktarını milimetrik dozajlarda ayarlayabilmektedir. Makineye yerleştirilen sensörler kumaşların cinsini, ağırlığını ve kirlilik derecesini tespit edebilmekte, bu gibi faktörleri göz önünde bulundurarak ideal deterjan miktarını kullanmaktadır. Üstelik bu durum, hem deterjandan hem sudan, hem de enerjiden tasarruf edebilme ve birinci sınıf yıkama performansı elde edilme imkanı sağlamaktadır.

Sizler de evlerinizde böyle bir teknolojiye ev sahipliği yapmak ve tasarruf sağlamak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir