Günümüzde hemen hemen her kadın, evine gelen misafirlerini en güzel şekilde ağırlayabilmek, birbirinden şık sunumlarla ikramlarda bulunabilmeyi arzulamaktadır. Bunun için onlarca farklı sunum fikirleri arayışına girmekte, dekoratif tepsi, servis ve tabaklarını yenilemektedir.

Bir sunumun ya da servisin şık ve dikkat çekici olabilmesi için kullanılan servis gereçlerinin dekoratif ya da birbirinden şık tasarımlara sahip olması önemlidir. Ancak bu sayede sunumları güzelleştirebilmek mümkündür. Örneğin; gümüş hepsiler ya da gümüş kulplu tepsiler, porselen tepsiler, bir sunumu güzelleştirebilmek için ideal gereçler olarak gösterilebilmektedir.

Gümüş kulplu tepsi modelleri, oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olabilmektedir. Genel olarak modelleri incelemek gerekirse; aynalı modellerde gümüş kulplu tepsi modelleri ya da porselen gümüş kulplu tepsi modelleri en çok rağbet gören modeller arasında yer almaktadır.

Aynalı Gümüş Kulplu Tepsi Modelleri

Aynalı servisler ya da diğer bir değişle tepsiler, günümüzde pek çok insanın beğenisini toplayan ve neredeyse artık her evde bulunan özel sunum tepsileri arasında yer almaktadır. Hatta en çok tercih edilen modellerden biri olan aynalı tepsiler, gümüş ya da altın sarısı renk alternatiflerine sahiptir.

Aynalı gümüş kulplu tepsiler ise, adından da anlaşılacağı üzere aynalı tepsilerin tutma kolu bulunan versiyonlarıdır. Oldukça şık bir görünüme sahip olan bu modeldeki tepsiler, genellikle özel günlerde, özel sunumlar için tercih edilmektedir. Örneğin; doğum günü partileri, mevlütler, kız isteme merasimleri ve hatta nişan tepsisi olarak da kullanılabilmektedir.

Gümüş kulplu aynalı tepsi modelleri kare, oval, yuvarlak ve dikdörtgen modellerde bulunabilmektedir. Zevkinize göre dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Porselen Gümüş Kulplu Tepsi Modelleri

Porselen gümüş kulplu tepsi modelleri, daha çok sade bir şıklıktan hoşlananların tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tepsi bölümü porselen olan ve daha çok gül desenleri ile süslenen bu modelde, gümüş renkli taşıma kulpları bulunmaktadır. Özellikle de altın günlerinde, özel davetlerde ve bunun gibi alanlarda oldukça göz alıcı bir servis imkanı sağlayan bu tepsiler, bulunduğu masalara dekoratif bir görünüm de kazandırabilmektedir.

Porselen gümüş kulplu tepsilerin ayrıca ayaklı modeli de bulunabilmektedir. Bu modeldeki tepsiler sofralarda kullanımı kolaylaştırırken, yine bulunduğu sofranın dekorasyonuna ve sunumuna bir hayli şık bir görünüm sağlayabilmektedir. Oval, yuvarlak ve dikdörtgen modellerde bulabilmenin mümkün olduğu bu porselen tepsiler, mutlaka her kadının hoşuna gidecek niteliklere sahiptir.

Bu gibi tepsileri yalnızca sofralarınızı değil, aynı zamanda mutfağınızı renklendirmek, farklı bir hava, renk katmak için de kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bir stand sayesinde mutfağınız en uygun köşesinde sergileyeceğiniz porselen tepsi modelleri, mutfağınıza ayrı bir renk katacaktır.

Sizlerde en güzel gümüş kulplu tepsi modellerini görebilmek ve kendi zevkinize en uygun tepsiyi tercih edebilmek için mağazamızı ziyaret edebilir, bu tarz bir sunum tepsisine oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir