Kol saati, insanların zaman bilgisine erişebilmesini sağlayan ve bileğe takılan bir saat türüdür. Günümüzde pek çok kadın ve erkeğin aynı zamanda aksesuar olarak kullanmış olduğu bu saatler, pek çok farklı modele ve türe sahip olabilmektedir. Üstelik günümüzde onlarca farklı saat markaları bulunurken, Wesse, Fossil, Mıchael Kors, Diesel, Guess ve Tommy Hilfiger bunlardan yalnızca bazılarıdır. Bu markaların erkek ve kadın saat modelleri hem oldukça şık bir tasarıma sahip olması, hem, kullanışlı olması, hem de uzun ömürlü olması tercih nedeni olarak gösterilmektedir.

 • Wesse Saat

Saat markaları arasında her ne kadar pek fazla duyulmasa da kaliteli markalardan biri olan Wesse saat, onlarca farklı modele sahiptir. Büyük ya da küçük kasalı, silikon ya da metal kayışlı, spor ya da minimal sedefli kadranlı birbirinden şık modelleri bulabilmek bu markada mümkündür.

Wesse

 • Fossil

Fossil saat, tarihi oldukça eski yıllara dayanan markalardan biridir. Birbirinden şık modelleri ile her zevke ve ortama ayak uyduracak modelleri Fossil’de bulabilmek mümkün olurken, hem kadın, hem de erkek saat modelleri oldukça rağbet görmektedir.

 • Fossil

  Michael Kors

Kaliteyi ve estetik tasarımı tek bir noktada buluşturan Michael Kors saat, her sezon birbirinden şık ve stil sahibi saatlerini müşterilerine sunmaktadır. Prestijli saat modelleri ile dikkat çeken bu marka, aynı zamanda klasik, modern ve çarpıcı tasarımlarla kullanıcısına da belli bir prestij kazandırmaktadır.

 • Michael Kors

  Diesel

Genellikle sportif modelleri ile dikkat çeken Diesel saat, oldukça uzun yıllardır unisex, kadın ve erkek saat modelleri ile hizmet vermektedir. Her biri oldukça şık ve özel tasarımlara sahip olan saat modellerini alıcılarına sunan Diesel, kare, oval, yuvarlak ve köşeli kasaların yanı sıra metal, silikon, tekstil, seramik ve sera plastik kordon kullanmaktadır.

 • Diesel

  Guess

Dünyaca ünlü markalardan biri olarak karşımıza çıkan Guess, son olarak saat sektörüne de atılarak kısa sürede büyük başarı elde etmeyi başarmıştır. Özellikle kadın saat modelleri ile dikkat çeken Guess, modayı takip eden kadınları en yeni tasarımlarla buluşturuyor. Modern renkler ve çizgilerin yanı sıra her yaş grubuna hitap eden pek çok tasarım Guess saat bünyesinde bulunabilmektedir.

 • Guess

  Tommy Hilfiger

Birbirinden şık tasarımları ile dünya üzerinde nam salan Tommy Hilfiger saat, tarzından ve kalitesinden ödün vermeyen saat tasarımlarını alıcılarına sunmaktadır. Casual ya da spor tarzdaki saatleri Tommy bünyesinde bulabilmek mümkün olurken, bu marka genellikle prestij sahiplerinin tercihleri arasında yer almaktadır.

Tommy Hilfiger

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir