Günümüz teknoloji çağında her gün yeni gelişmeler kaydedilmektedir. Beyaz eşya alanında da gelişen teknolojiye ayak uydurulurken, son teknoloji buzdolapları oldukça dikkat çekmektedir. Örneğin; Bosch Home Connect buzdolaplarının içerisine yerleştirilen kameralar sayesinde dolapta neler olup olmadığı hakkında kolaylıkla bilgi edinilebilmeniz mümkündür. Evde olmadığınız zamanlarda cep telefonunuz aracılığıyla dolapta ne olduğunu, hangi yemeklerin olduğunu, hatta meyveniz kaldı mı kalmadı mı hepsini görebilme imkanına erişebilmek mümkündür.

Nerede Olursanız Olan Buzdolabınızdan Haberdar Olacaksınız

Akıllı cep telefonlarına kurulan Home Connect uygulaması sayesinde artık buzdolabının içeriği hakkında bilgi edinebilmek çok kolay. Kameralara sahip olan Bosch Home Connect buzdolabı modelinin iç kameraları, kapağın her açılıp kapanmasında dolap içinin fotoğraflarını çekerek uygulamaya yüklemektedir. Bu sayede ev sahipleri dışarda olduklarında dolabında nelerin eksik olduğunu görebilmekte ve eve gitmeye gerek olmadan alışveriş yapabilmektedir.

Gıda Tanıma Teknolojisi İle Bir Adım Önde Olacaksınız

Öte yandan son teknoloji olan Gıda Tanıma Teknolojisine de yer verilen Bosch Home Connect buzdolabı, bu teknoloji sayesinde birbirinden farklı 60 adet gıdayı tanıyabilme gibi bir özellik göstermektedir. Öte yandan Home Connect uygulaması ile kullanıcılara gıdaları taze saklama önerileri, farklı yemek tarifleri, gıdalar için ideal sıcaklık dereceleri gibi bilgiler de sunmaktadır. Böylelikle alınan gıdaların hem doğru bir şekilde tüketilmesine, hem de buzdolabının doğru bir şekilde kullanılmasına imkan sağlanmaktadır.

Uzaktan Kontrol Edebilme İmkanına Sahip Olacaksınız!

Buzdolabının Home Connect uygulaması, kullanıcılara soğutucu ve dondurucu bölümlerinin ayarlamalarını, eco mod ve tatil modu değişimini, süper soğutma özelliğinin aktif hale getirilebilmesi uzaktan gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca dolabın kapısı açık kaldığında ya da sıcaklık olması gerekenden daha fazla olduğunda uygulama üzerinden uyarı verilmektedir.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra kullanıcılarına gıdalarını saklama açısında daima kusursuz çözümler sunan Bosch Home Connect Buzdolabı, herhangi bir arıza ya da problem söz konusu olduğunda Uzaktan Tespit Edebilme niteliği sayesinde yetkili servisin uzaktan cihaza bağlanarak sorunu çözebilmektedir. Bu sayede teknisyenlerin eve gelmesini ve buzdolabını tamir etmesini beklemeye gerek olmadan, kısa sürede problem çözülebilmektedir.

Sizler de evinizde böyle bir teknolojiye sahip olmak istiyorsanız, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir