Genellikle ev hanımlarının özel gün ve gecelerde kullanmış olduğu yemek takımları, her evin ve her mutfağın olmazsa olmazlarından biridir. Bir mutfağın asıl parçası olan yemek takımlarını tercih ederken, öncelikle kaç kişilik olduğuna bakılması gereklidir. 6 ve 12 kişilik alternatiflere sahip olan bu takımlar, pek çok farklı tabağın ve baharatlıkların bir araya gelmesi ile oluşturulmaktadır. 6 kişilik yemek takımları 24 ya da 30 parçadan meydana gelirken, 12 kişilik yemek takımları ise 85 ya da 90 parçadan meydana gelmektedir.

Sıradan bir yemek takımının içeriğine bakılacak olursa; kişi sayısına göre çorba kasesi, yemek tabağı, servis, tatlı tabağı gibi tabak çeşitlerine yer verilen bu takımlarda, ayrıca çay ve kahve fincanları, salata ve garnitür tabağı, çorba tenceresi, tuzluk, baharatlık ve kürdanlık gibi parçalar da yer almaktadır.

Bu Takımlar Her Kadının Hayallerini ve Mutfağını Süslüyor!

Günümüzde birbirinden farklı renk, model ve desenlerde yemek takımı bulabilmek mümkündür. Her sene farklı trendlerle moda haline gelen bu takımlar, oval, kare ya da yuvarlak şekillerde tasarlanabilmektedir. Üstelik bazı takımları özel malzemelerden koleksiyonluk olarak hazırlanırken, bu gibi yemek takımları her kadının hayallerini ve mutfağını süslemektedir.

Güldeko’nun da değerli müşterilerine sunmuş olduğu yemek takımları, birbirinden şık ve özel olurken, her biri koleksiyon takımlarıdır. Örneğin; krem rengi yuvarlak modelde olan yemek takımı, kenarlarının farklı bir modele sahip olması ve altın yaldızlı çizgisiyle dikkat çekmektedir. Koleksiyon yemek takımı olarak ideal bir tercih olan bu model, aynı zamanda gümüş üzerine altın yaldızlı işlemelerine sahip olan kaşık – çatal takımı ile ihtişamlı bir sofra görünümü oluşturmaktadır. Bu takımlar her misafir masasının vazgeçilmez öğeleri olmaya aday olarak gösterilmektedir.

Koleksiyon Yemek Takımlarıyla Mutfağınızı Şımartmaya Hazır Olun!

Öte yandan başka bir koleksiyon yemek takımı olarak karşımıza çıkan damalı konsept yemek takımları, her mutfağı şımartacak niteliklere sahiptir. Siyah ve beyaz damalarının arasında tek tük karşılaştığımız altın sarısı yaldızlı damalar koleksiyona oldukça şık bir hava katarken, bu koleksiyon da her mutfağa ve yemek masasına oldukça şık ve gösterişli bir hava katmaktadır. Üstelik kenarları altın yaldızlı su takımı ile beraber tercih edildiğinde, sofradakilerin gözünü alamayacağı bir masa dekorasyonu elde edilebilmektedir.

Sizlerde mutfaklarınızı ve yemek masanızı bu gibi özel takımlarla şımartmak istiyorsanız, en kısa zamanda mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir