Ev içinde yapılacak ufak tefek fikirler, çoğu zaman büyük bir değişiklik yaratabilir. Evin en sık kullanılan alanlarında yepyeni ve pratik ev dekorasyonları geliştirmek için birçok farklı üründen yararlanabilir, evinizi daha sıcak ve yaşanılası kılabilirsiniz. Öncelikle evde rengini sevmediğiniz eşyalardan kurtularak işe başlayabilirsiniz. Çünkü renk ve aksesuar her şey demektir. Rengini sevmediğiniz bir eşyayı ne kadar kullanışlı olursa olsun sevmekte zorlanırsınız.

Mutfakta

Evin en sık kullanılan bölgelerinden biri olan mutfaklar, çeşitli mutfak aksesuarları ile çok şık ve işlevsel hale gelebilir. Örneğin; mutfağınıza yepyeni bir açık raf ünitesi alabilir, üzerine sık kullandığınız malzemeleri, rengarenk saklama kapları, kavanozlar, son dönemlerin trendleri arasında yer alan bambuları yerleştirebilirsiniz. Böylece hem yemek yaparken imdadınıza yetişecek işlevsel bir çözüm hem de şık bir görünüm yaratmış olursunuz.

Banyoda

Mutfaklar gibi evin sık kullanılan bölgelerinden biri olan banyolar, çeşitli banyo aksesuarları ile çok özel mekanlar haline gelebilir. Zarif cam mumluklar, şık sabunluk setleri ya da renkli banyo paspasları ya da havlularla banyonuzun tüm havasını değiştirebilir, çok daha sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Oturma Odasında

Tüm ailenin bir araya gelip keyifle vakit geçirdiği oturma odaları, evin en sıcak alanlarındandır. Bu büyülü atmosferde gözle görülür bir değişiklik yapmak isterseniz, tül perdelerin ev dekorasyonlarında ne kadar büyük bir fark yarattığını hatırlatmak isteriz. Aradığınız farklı modellerde tül perdeleri Güldeko’da uygun ödeme koşullarıyla bulabilirsiniz. Eğer daha büyük kapsamlı bir değişim istiyorsanız da yeni perdenize uygun kırlent yastıklar alıp, koltuklarınızın üzerine atabilirsiniz.

Yemek Odasında

Hem ailece bir arada olduğunuz hem de misafirleri aradığınız yemek odaları için farklı renklerde masa örtüleri deneyerek, evinizde farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Masanın üstüne şık bir tepsi içerisinde yerleştireceğiniz farklı boylardaki mumlar da dekorasyona şık bir dokunuş katacaktır.

Yatak Odasında

Yatak odalarında değişiklik konusunda da tül perde ve yatak örtülerinde farklılık yaratmak kolay ve şık bir çözüm olacaktır. Yatağınızın iki yanındaki komodinlerin üzerine alabileceğiniz abajurlar da değişiklik yaratmak için uygun seçeneklerdir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir