Metalik ruj, son yıllarda kozmetik sektörünün en çok rağbet gören ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de hologram efekti sayesinde bir hayli popüler bir hale gelen metalik ruj, simli ve parlak rujlara kıyasla hem mat, hem de metalik bir görünüm sağlayabilmektedir. Günümüzde ise birçok markanın metalik rujuna rastlayabilmek mümkün olurken, Maybelline de bu markalardan biri olarak gösterilebilmektedir.

Maybelline ruj normal şartlarda da büyük ilgi ve beğeni ile kullanılan rujlardır. Son birkaç yıldır bu rujlar arasında eklenen Maybelline Metalik Mat Rujlar ise kozmetik sektörünün trendi haline gelmiş ve yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Maybelline Metalik Mat Rujlar Nasıl Kullanılır?

Maybelline metalik mat rujlar, genellikle yoğun bir pigment yapısına sahip olan ve tek kullanımda dahi metalik etkiyi dudaklarda görebilmeyi sağlayan rujlardır. Dudakta kuru bir görünüm oluşturmadan kısa sürede sabitlenebilme özelliği sayesinde kolay bir kullanım imkanı sağlarken, aynı zamanda kullanıcısını rahatsız edecek türden bir yapışkanlık hissi vermemektedir.

Genelde birçok makyaj modeli ile uyum sağlayabilen Maybelline metalik mat rujlar, günlük makyajlarda da özel günler için yapılan iddialı makyajlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Eğimli aplikatörleri sayesinde dudağa kolaylıkla uygulayabilmek mümkün olurken, daha başarılı bir uygulama için ruj fırçası kullanarak uygulayabilmek de mümkündür.

Göz Alıcı Renklerde Maybelline Metalik Mat Rujlar!

Maybelline metalik mat rujlar günümüzde ilgi çeken ve hatta ilgi gören rujlar arasında yer almaktadır. Günlük kullanıma uygun nude tonlarının yanı sıra oldukça iddialı ve göz alıcı renk alternatiflerine de sahip olan bu rujlar, bordodan laciverte, griden daha farklı renk tonlarına varana kadar pek çok renk alternatiflerini bulabilmek mümkündür.

Öte yandan Maybelline New York Color Sensational Metallic serisinin yanı sıra likit ruja benzer yapıdaki Metallic Foil serisinde de dikkat çekici renk seçenekleri bulunmaktadır.

Metalik Rujlar İçin Doğru Adres Güldeko!

Yüzlerce farklı ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veren Güldeko, kişisel bakım alanında da pek çok ürüne yer vermektedir. Özellikle de makyaj konusunda kadınlara büyük kolaylık sağlamakta çeşit çeşit Maybelline ruj serilerini alıcılarına sunmaktadır. Son yılların makyaj trendleri arasında yer alan Maybelline metalik rujlara da yine Güldeko bünyesinde ulaşabilmek mümkündür. Bunun için mağazamızı ziyaret edebilir ya da internet sitemizden gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir