mobilya
Güldeko’dan alışveriş yapmış olanlar ürünlerimizin kalitesinden ve uygun fiyatından emin olurlar. Uygun fiyat garantimiz müşterilerimizi alışveriş sırasında memnun ederken, kalitemizle de siparişleri ellerine ulaştığında tanışırlar.
Güldeko olarak sattığımız her ürünün arkasında olduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz. Bu durum tüm ürünlerimizde olduğu gibi Mobilya kategorimizde de geçerlidir. Mobilya adlı kategoride orta sehpalar, zigon sehpalar, televizyon üniteleri, komodinler yer aldığı gibi her ihtiyaca çözüm olarak tüm mobilya çeşitlerine ulaşılabilir.
7
Beşikten Kitaplığa; Aradığınız Her Şey Güldeko’da!
Güldeko olarak Mobilya bölümümüzde eşyalarınızı tamamlayabileceğiniz aksesuar mobilya çeşitlerini bulabilirsiniz. Evlenme yolunda olan çiftlerin ilk adresi olduğu bilinen Güldeko Mobilya kategorisi ayrıca evini ve eşyasını yenilemek isteyenlerin de tercih sebebidir. Güldeko ürünleri ile evlerinizi döşeyebileceğiniz gibi, mevcut mobilyalarınızı renklendirebilecek, şık bir şekilde dekore edebilecek ürünleri de mağazamızda bulabilirsiniz.

Güldeko’da kanepeler koltuk takımları, sandalye takımları, masa setleri, televizyon üniteleri gibi büyük mobilyaları bulabilir, evinizi yeniden döşeyebilişiniz. Amacı evindeki eşyaları değiştirmek olmayan müşterilerimiz için de Mobilya kategorimizde onlarca çeşit vardır. Mevcut olan mobilyalarınızı alacağınız sehpalar ile renklendirebilir, kitaplıklarla farklı hale getirebilirsiniz. Yatak odalarınıza uygun baza çeşitleri de Mobilya kategorimizdedir. Berjerlerin evinizin salonuna kattığı şıklık sizi çok daha mutlu ederken, dekoratif biblolar satın alarak bu şıklığı tamamlayabilirsiniz.

Mağazamızda Mobilya kategorimizden ulaşabileceğiniz beşik çeşitleri ve modelleri anne adaylarının aradığını bulmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu reyonumuzdan sipariş verebileceğiniz tabureler ile evlerinizdeki küçük alanları kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Lambaderlerimiz müşterilerimizin zevkine göre mağazamızda hazır bulunmakta olup, çeşit çeşit puflar ile evlerinizin şıklığını tamamlamanız mümkün hale getirilmiştir.

Güldeko Mobilya kategorisindeki ürünler de tüm diğer ürünler gibi birinci kalitede, kullanım kolaylığı sunan ve bütçenizi sarsmayacak niteliklere sahiptir.