Günümüzde pek çok ev hanımı, mutfakta en kaliteli ürünler ile yemek pişirmeyi istemekte ve bunun için tencere markaları, çeşitleri ve modelleri hakkında araştırmalarda bulunmaktadır. Tefal tencere setleri ise, yine pek çok kadının mutfağında bir numaralı yardımcısı olarak yer almaktadır. Teflondan titanyuma, çelikten demir döküm modellerine varana kadar çeşitli alternatiflere sahip olan tefal tencere setleri ve tavalar, oldukça şık, kullanışlı ve uzun ömürlü tasarımlara sahip olması ile dikkat çekmektedir.

Tefal uzun yıllardır mutfak gereçleri ve küçük ev aletleri konusunda hizmet veren firmalardan biri olarak bilinmektedir. Özellikle de tefal titanyum tencere ve tavaları ile ayrı bir yere sahip olan Tefal, döküm ya da sapı çıkarılıp takılabilen tencere ve tavaları ile de ön plana çıkmayı başarmaktadır.

  • Boy ve Hacim Seçenekleri

Tefal titanyum tencere, tencere setleri, döküm tavalar ve bu gibi pek çok ürün farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Her bir tefal ürünü için 16 cm’den 36 cm’ye kadar farklı boyut alternatifi bulabilmek mümkün olurken, ihtiyacınız olan tefal tava ya da tencereyi uygun fiyatlarla satın alabilir, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

  • Renk Seçenekleri

Tefal tencere ve tavalar boyutlarının yanı sıra renk seçeneklerine de sahiptir. Ev hanımları gerek kendi zevkleri gerekse mutfak dekorasyonuna uyum sağlayabilecek farklı renklerde tefal döküm tencere ya da diğer ürünlerini satın alabilirken, bu renkler ise genelde siyah, karamel, kırmızı, bordo, mavi, patlıcan moru ve füme gibi renklerdir.

  • Titanium Kaplama Seçenekleri

Öncelikle titanyum oldukça özel bir element olarak kabul edilmektedir. Tava, tencere gibi mutfak gereçlerinde kullanılan titanyum kaplama, daha sağlıklı bir kullanım imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda yıpranmayan, aşınmayan, ısıya karşı dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı da sağlayan titanyum kaplama, kayma, yanma, yapışma gibi problemlerle karşılaşmadan yemeklerin pişirilmesini sağlayabilmektedir. Tefal ürünlerinde de sıklıkla karşımıza çıkan titanyum kaplama büyük rağbet görmektedir. Tefal’in titanyum kaplama seçenekleri uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir.

  • Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleriyle Güldeko’da!

Tefal sapı çıkabilen tencere, Tefal tencere ve tava modelini Güldeko’da bulabilmek mümkündür. Bir evin ihtiyacı olan her türlü eşyayı bünyesinde barındıran Güldeko, müşterilerine geniş bir alanda hizmet vermektedir. Üstelik bu ve bunun gibi yüzlerce ürünü uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir