Günümüzde kavanozlar, her mutfak için önemli bir ihtiyaç haline gelmektedir. İdeal bir saklama kutusu olarak işe yarayan kavanozlar, şekerden una, kahveden çaya ve hatta sıvılara varana kadar pek çok şeyin saklanabilmesi konusunda oldukça kullanışlı bir araç olarak kabul edilmektedir. Bazı kavanoz modelleri mutfak dekorasyonu açısından da şık bir görünüm sağlarken hem kullanışlı hem de dekoratif oluşu avantaj sağlamaktadır.

  • Renkli Kavanoz Takımları

Günümüzde onlarca farklı kavanoz modelleri bulabilmek mümkün olurken, renkli kavanozlar da bu modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sarı, kırmızı, pembe, mavi gibi renk seçenekleri bulabilmenin mümkün olduğu bu kavanozlar, ayrıca birden farklı renk ve desen ile de tasarlanabilmektedir.

  • Siyah Beyaz Kavanoz Takımları

Mutfak dekorasyonuna katkı sağlayan kavanoz modellerinden bir diğeri de siyah beyaz kavanoz takımlarıdır. Çay, kahve, şeker gibi gıdaların saklanması ya da baharatlık olarak kullanılması mümkün olan bu kavanozlar, mutfağın tarzına eşlik edebilmektedir.

  • Bambu Kavanozlar

Günümüzde kavanoz çeşitleri değişiklik gösterebilirken, bambu kavanozlarda bir kavanoz türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik oldukça sağlıklı olan bu kavanozlar, hem besinlerin daha sağlıklı bir şekilde saklanmasını, hem de dekorasyonun daha otantik ve şık görünmesini sağlayabilmektedir.

  • Dekoratif Kavanozlar

Kavanozlar mutfakta sıklıkla kullanılıyorsa, o mutfak için kavanoz dekorasyonu da gerekebilmektedir. Örneğin; birbirinden şık dekoratif kavanozlar bir araya getirilerek mutfakta sergilenebilecek bir alan oluşturulmalı ve bu sayede kavanoz dekorasyonu sağlanmalıdır.

  • İki Katlı Kavanozlar

İki katlı kavanozlar, son dönemlerde oldukça popüler hale gelen ve yaygın olarak kullanılan kavanoz modellerinden biridir. Genellikle ikramlık, sunumluk olarak kullanılan bu kavanozlarda şeker, lokum, çerez gibi ikramlıklar yer almaktadır. Üstelik bulunduğu ortamda da hoş bir görünüm sağlayabilmektedir.

  • Cam Kavanozlar

Cam kavanozlar, geçmişten günümüze kadar kullanılagelen kavanoz çeşitlerinden biridir. Katı ya da sıvı fark etmeksizin her türlü besinin saklanabilmesi mümkün olan bu kavanozlar, en sağlıklı olan kavanoz türü olarak kullanılmaktadır.

  • Metal Kavanozlar

Kavanoz dekorasyonu açısından önemli bir yere sahip olan modellerden biri de metal kavanozlardır. Genellikle baskılı, renkli ve desenli olan bu kavanozlar, damalı, sade ya da daha farklı modellerde olabilmektedir. Üstelik bulundukları mutfaklara da renkli bir hava kazandırmaktadır.

Hem Dekoratif Hem Düzen için Birbirinden Farklı Kavanozlar Güldeko’da!

Güldeko, bir evin ihtiyacı olan her türlü ürün ile müşterilerine hizmet sunarken, mutfakta şık bir ortam oluşturmak ve besinleri sağlıklı bir şekilde saklayabilmek amacıyla pek çok farklı kavanoz modellerini de alıcılarına sunmaktadır. İster dekoratif olsun ister sunumluk isterse saklama kutusu… Her türlü kavanoz ihtiyacınızı Güldeko bünyesindeki saklama kutuları ve kavanozlardan karşılayabilmeniz mümkündür. Üstelik uygun fiyat garantisi ve kolay ödeme seçenekleri de Güldeko müşterileri için avantaj sağlamaktadır.

Sizlerde ihtiyacınız olan birbirinden şık kavanozlar için Güldeko’yu ziyaret edebilir ya da internet sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir