Çatal kaşık bıçak takımları, her evin ve hatta her çeyizin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Özellikle de ev sahiplerinin evinde ağırlamış olduğu misafirlerine şık bir sunum gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu Çatal Kaşık Bıçak takımları, pek çok farklı desen ve modellerde olabilmektedir. Son dönemlerde ise adını sıklıkla duyduğumuz kemik saplı çatal kaşık bıçak takımları, günümüzün trendleri arasında yer almaktadır.

Kemik Saplı Çatal Kaşık Bıçak Modelleri Nelerdir?

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen kemik saplı ÇKB takımları, genellikle hayvanların kemiklerinden elde edilen takımlardır. Kaçık çatal ve bıçakların tutma kısımlarında kullanılan bu takımlar, genellikle doğada kendiliğinden ölen hayvanların kemiklerinden üretilmektedir. Öte yandan bu gibi kemik saplı Çatal Kaşık Bıçak takımlarının daha çok boynuz ve diş gibi kemik türleri ile yapıldığı da bilinmektedir.

Rivadossi Sandro’nun Kemik Saplı Çatal Kaşık Bıçak Takımları ile Sofralarına Şıklık Katacak!

Kemik saplı çatal kaşık bıçak takımı denilince akla ilk gelenlerden isimlerden biri de Rivadossi Sandro’dur. Dünya çapında bir İtalyan markası olarak bilinen Rivadossi Sandro, son dönemlerde tasarlamış ve piyasaya sunmuş olduğu Guiletta Kemik Çatal Kaşık Bıçak Takımları ile adından söz ettirmektedir.

Kemik saplı Rivadossi Sandro Çatal Kaşık Bıçak takımı, paslanmaz çelik 18/10, 2.5 mm kalınlık ve 65 dereceye kadar bulaşık makinesinde yıkabilir olma özelliklerine sahiptir. Bu gibi özellikleri sayesinde kaliteli ve kolay bir kullanım olanağı sunan Rivadossi Sandro Çatal Kaşık Bıçak takımı, yaklaşık olarak 11 farklı model alternatifi ile karşımıza çıkmaktadır. Bu alternatifler arasında farklı renkler ve kaşık çatal yapıları bulabilmek de mümkündür.

Rivadossi Sandro Kemik Saplı ÇKB takımları, bulundukları sofralarda şık bir görünüm sağlamakta, dikkatleri üzerine toplamaktadır. Üstelik her sofra dekorasyonuna uyum sağlayabilen bu takımlar, aynı zamanda sofralara ayrıcalık da kazandırabilmektedir.

Evinize Renk Katacak Rivadossi Sandro ÇKB Takımlarına Güldeko’dan Ulaşabilirsiniz!

Uzun yıllardır ev dekorasyonu, tekstil ürünleri ve beyaz eşya gibi konularda müşterilerine hizmet veren Güldeko, birbirinden şık mutfak ihtiyaçlarını da bünyesinde barındırmaktadır. Farklı markalardan tasarım harikaları Çatal Kaşık Bıçak takımlarını Güldeko’da bulabilmek mümkün olurken, Rivadossi Sandro Kemik Saplı çatal kaşık takımları da bu takımlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Mükemmel üretim niteliği ile üretilen bu kaşık takımları ile sofralarına şık bir hava kazandırmak isteyenler Güldeko’yu ziyaret edebilir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir