duvar-kagidi
Bir evin dekorasyonunun tamamlayıcılarının başında duvarlar gelir. Evlerin salonlarında, yatak odalarında ve çocuk odalarında, hatta mutfaklarında mobilyaların güzelliğinin ortaya çıkması duvarlarının nasıl olduğuyla yakından ilgilidir.
Duvarlar istenen renklere boyanarak, dekorasyona bu şekilde katkı sağlanabileceği gibi duvar kağıtları ile de istenen şıklık yakalanabilir. Günümüzde duvar kağıtları çeşitliliklerinden dolayı daha çok tercih edilen dekorasyon ürünleri arasına girmiştir. Bu trendin farkında olan Güldeko, Duvar Kağıdı kategorisinde bu ürün grubunun pek çok çeşidine yer vermektedir. Duvar Kağıdı kategorimizde bulunan çeşitli renklerdeki ve modellerdeki ürünler arasından evinize ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.
7
Güldeko’yla Duvarlarınızı Renklendirin
Güldeko Duvar Kağıdı bölümümüzde satışa sunulan duvar kağıdı çeşitlerinin tamamı özenle seçilmiş markaların ürünlerinden oluşur. İster evinizin salonunda, ister odalarınızda, isterseniz mutfağınızda duvar kağıdı şıklığını kullanacak olun; zevkinizle örtüşen bir model ve renge Güldeko’da rastlayabilirsiniz.

 

Duvar kağıdı desenleri arasında klasik olanların yanı sıra modern duvar kağıtları da yer alır. Salonlara uygun modeller bulunduğu gibi çocuk odaları için ve mutfaklara uygun desenli duvar kağıtları da Güldeko’nun ilgili kategorisinden sipariş verilebilir.

 

Günümüzün dekorasyon trendleri arasında özellikle salonların sadece tek duvarının, duvar kağıdı ile döşenmesi yer alır. Bu trende uymak isteyen müşterilerimiz sipariş verdikleri duvar kağıtları ile salonlarını çok daha modern görünümlü hale getirebilmektedirler. Klasik tarzdan yana olan müşterilerimizin tercihi ise salonlarının dört duvarını da duvar kağıdı ile kaplamaktır.

 

Tarzınız her ne olursa olsun Güldeko Duvar Kağıdı bölümünde buna uygun modelleri bulmanız mümkündür. Mutfaklarda kullanım için uygun duvar kağıdı çeşitleri bu ortamlar için özel olarak üretilmiştir. Mutfak duvar kağıdı desenleri de evinizin bu bölümüne uygun şekilde tasarlanmıştır.