mutfak
Zamanının geniş bir bölümünün geçtiği mutfaklar, evlerin önemsenmeye değer alanlarıdır. Güldeko mutfak kategorisinde bir mutfakta ihtiyaç duyulabilecek hemen her şeyi bir arada bulmanız mümkün hale getirilmiştir.
Satın alacağınız birden fazla ürünün birbirine uyumunu kontrol etme şansını Güldeko’da bulursunuz. Mutfak eşyalarının uyumlu olması bir kadının mutfağında daha mutlu ve verimli olmasını sağlayacağı gibi, kaliteli olması da işlerini kolaylaştırır. Kalite anlayışımıza mutfak kategorimizde de sürdürdük ve müşterilerimizin mutfağa dair her ihtiyacına en kaliteli markalarla çözümler ürettik.
7
Yemeklerinizi Sunmanın En Şık Hali
Mutfak bölümümüzde satışta olan kahve fincanları ile 40 yıllık hatırlara imza atabilir, sosluk ve çerezlerle sunumlarınızı etkili hale getirebilirsiniz. Çay bardağından su bardağına, vazodan fincan takımına, saklama kaplarından şekerliklere, tepsilerden patates soğan kovasına kadar her türlü ihtiyacınızı tek adresten sipariş verme imkanına sahip olacağınız sitemiz siz ve sevdikleriniz için her zevke uygun mutfak gereçleri sunmaktadır.

 

Mutfakların olmazsa olmazı tencere setleri ile leziz yemekler yapmaya devam edebileceğiniz gibi rahatlığını bilenler için düdüklü tencere çeşitlerimiz de sizler için satıştadır. Kahvaltı setleri ile harika pazar kahvaltıları hazırlayabilir ya da bu setlerimizi sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. En gerekli ürünlerden oluşan çeyiz setlerimiz en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alır.

 

Güldeko pişirdiğiniz yemeklerinizi en şık şekilde sunabilmenize imkân sağlayan ürünlere de mutfak kategorisinde yer vermektedir. Sunum ve servis tabaklarımız, Amerikan servislerimiz, tuzluk ve biberlik setlerimiz, yumurtalıklar, çatal-kaşık takımları, salata kaseleri, dondurmalıklar ve likör bardakları tam da bu sunumlar için sitemizde bulunmaktadır. Güldeko olarak müşterilerimizin mutfaklarında da memnun olmasını sağlamak adına ürün çeşitliliğimizi her geçen gün artırmakta, her ihtiyaca yönelik ürünlere yer vermeye gayret etmekteyiz.