hali
Güldeko müşterilerinin kişisel ihtiyaçlarına çözüm olan ürünleri sitede satışa sunuyor olmasının yanı sıra ev dekorasyonu ve ev tekstili ürünleri le de destek verir.
Ev dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden biri de halılardır. Sitemizdeki halı çeşitlerimiz bilinen mağazaların en çok tercih edilen modellerinden oluşur.
7
Yeni  ve Modern Halılar Güldeko’da
Güldeko’dan alışveriş etmek isteyen tüketiciler dekorasyona dair her şeyi aynı anda bulabilirler. Evini dekore eden, sitemizden mobilya seçimi yapan kişiler diğer yanda bu mobilyalara uygun dekorasyon ürünleri çeşitliliğiyle de memnun olurlar.

 

Güldeko olarak müşteri memnuniyeti esasının önemli noktalarından birinin kombine ürünlerin bir arada bulunabilmesi olduğunun bilincindeyiz. Mağazamızda bulunan mobilyalarımızdan satın alan bir müşteri, bu mobilyalara uygun tül – perde çeşitleri ve aksesuarlarına Güldeko’dan ulaşabildiği gibi mobilyasına uygun onlarca halıya da ulaşabilir.

 

Güldeko’da her biri birinci kalite ve en yeni modellerden meydana gelen makine halıları, el dokuması halılar, renk renk ve desen desen kilimler, paspaslar yer alır. İster salonunuza uygun el dokuması bir halıyla evinizi daha şık hale getirin, ister mutfağınızın dekoruna uygun bir halı arıyor olun; bu ihtiyaçlarınızın tamamını Güldeko Halı kategorimizden karşılayabilirsiniz.

 

Tüm kategorilerimiz en yeni ürünlerle sürekli olarak yenilenir. Halı bölümümüzdeki modeller klasik halı modelleri ve modern halı modelleri olarak çeşitlenir. Çocuk ve bebek odalarınız için çeşitli halı modelleri bulunabildiği Güldeko Halı kategorisinde mutfak halılar, banyo ve mutfak paspasları, makine ve el halıları da yer alır. Sattığımız tüm halı model ve çeşitleri kaliteli markaların en yeni ürünlerinden oluşur.