perdeler
Bir evin mobilyası ne kadar güzel ve şık olursa olsun; o şıklığı ortaya çıkartacak olan mobilyalara uygun olarak seçilmiş perdeler ve tüllerdir. Güldeko evinizin bu ihtiyacına da çözüm olmaktan memnuniyet duyar.
Güldeko Perde kategorisinde bulabileceğiniz ürünlerimiz arasında mutlaka sizin evinize de uygun model ve renk seçenekleri mevcuttur. Ürün çeşitliliğimize güvenerek sürdürdüğümüz bu iddiamız ile devam ettiğimiz bu yolda bizi tercih eden müşterilerimizin referans olmasıyla giderek büyümekteyiz.
7
Perdelerin Evinizin Şıklığını Tamamladığının Farkındayız
Evinizin şıklığını tamamlamanın püf noktası olan tüller ve perdelerin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle Perde kategorimizde yer alan çeşit çeşit tüller, renk renk ve desen desen kumaşlar, perdeler en kaliteli markaların ürünlerinin bir araya gelmesinden oluşmuştur. Aynı kategoride bulabileceğiniz braçollar ile perde ve tülleriniz çok daha uyumlu bir hale gelir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda pek çok rüstik ve ray modeline de Perde kategorimizden ulaşabilirsiniz.

 

Güldeko tüm ürün kategorilerinde benimsediği bir müşterinin aradığı her şeyi bulması gerektiği anlayışını Perde kategorisinde de sürdürür. Bu bölümde kaliteli perde, tül ve kumaşların yanı sıra ayrıca perde aksesuarlarına da ulaşabilirsiniz. Saçaklar, kordonlar, anahtarlıklar ile evlerinizdeki perdeleriniz daha düzenli, daha şık ve uyumlu bir hal alır.

 

Evinizin tarzı perde ve tül değil de; jaluziye uygunsa bunu da Güldeko aracılığıyla çözüme ulaştırabilirsiniz. Pek çok jaluzi modelimizden size uygun olanı sipariş verebilir, kısa sürede elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Güldeko Perde kategorisinde ayrıca ev dekorasyonunuza uygun kırlentler ve runnerlar da yer alır. Bu ürünlerimizle yaşam alanınızın görünümünü küçük dokunuşlarla farklılaştırabilmeniz de mümkün… Bazen küçük aksesuarlar o ortamın bambaşka bir havaya bürünmesine neden olabilir. Güldeko olarak size sunduğumuz pek çok seçenekle bunu yapabilmenizi sağlıyoruz. Perde kategorimizden satın alacağınız ürünleri diğer kategorilerimizde yer alan ürünlerimizle kombin edebilirsiniz.