Küçük ev aletleri, ev hanımlarına mutfakta yardımcı olan ve yaşamı büyük ölçüde kolaylaştıran küçük yardımcı aletler olarak ifade edilmektedir. Geneli elektrikli olan ve mutfağın en önemli yardımcıları olarak gösterilen bu aletlerden biri de Fakir Kahve Makinesidir. Bir Türk kahvesi makinesi olan Fakir Kahve Makinesi, diğer pek çok küçük ev aletleri gibi elektrikle çalışmakta ve Türk kahvesini kendiliğinden pişirmektedir.

Günümüzde pek çok kadının tercihi olan Kaave Türk Kahvesi Makinesi, kullanıcısına büyük avantajlar sağlamaktadır. Üstelik taşırma sorunu yaşamadan oldukça lezzetli kahveler pişiren bu makine, fiyat bakımından da oldukça uygundur. İşte fakir kahve makinesinin sunmuş olduğu ayrıcalıklar…

1.Birbirinden Farklı Renk Seçenekleri

Fakir küçük ev aletleri arasında yer alan Kaave Türk Kahvesi Makinesi beş farklı renk seçeneği ile alıcılarına sunulmaktadır. Oldukça şık bir tasarıma sahip olması ve kolay kullanım imkanı sunması ile dikkat çeken bu makinenin violet, kahverengi, rose gold, beyaz ve kırmızı renk alternatiflerini görebilmek mümkündür. Mutfak dekorasyonunuza uyum sağlayacak bu makine ile kahve keyfini ikiye katlayacaksınız.

2.Tek Tuşla Kolay Kontrol

Kaave Türk Kahvesi Makinesi birbirinden önemli pek çok özelliğe sahip olurken bunlardan biri de tek tuşla kolay kontrol imkanı sunmasıdır. Bu sayede tek seferde 4 fincana kadar Türk kahvesini kolaylıkla pişirebilme ve lezzetli bir şekilde tüketebilme imkanı elde edilebilmektedir.

3.Sesli ve Işıklı Uyarı

Sesli ve ışıklı uyarı mekanizmasına sahip olan Kaave Türk Kahvesi Makinesi, suyun yeteri kadar olmadığı ya da fazla geldiği durumlarda, susuz çalışması durumunda ve aşırı ısınma gibi durumlar sesli veya ışıklı ikazda bulunabilmektedir.

4.Kablo Boyu 75 cm

Kablo boyu 75 cm olan bu cihaz, kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Bu sayede priz ile cihaz arasındaki mesafe yeteri kadar ayarlanabilmekte ve her alanda kahve pişirilebilmektedir.

5.Kahve Ölçü Kaşığı

Doğru, lezzetli ve bol köpüklü bir Türk kahvesi için ölçü oldukça önemlidir. Bu nedenle Kaave Kahve Makinesinin yanında bir ölçü kabı bulabilmek de mümkündür.

6.Su Olmadan Çalışmasını Engelleyen Koruma Sistemi

Kaave Kahve Makinesinin en güzel özelliklerinden biri de su olmadan çalışmasını engelleyen bir koruma sistemine sahip olmasıdır. Bu sayede cihazın yanması ya da bu gibi kötü sonuçların önüne geçilebilmektedir.

7.Taşmayı Önleyen Yeni Teknoloji

Diğer pek çok kahve makinelerinde olmayan bir özelliğe sahip olan Kaave Türk Kahvesi Makinesi, taşmayı önleyen yeni bir teknolojiye sahiptir. Bu sayede başında beklemeye gerek olmadan ve taşırmaya mahal vermeden kahve pişirebilmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir