Parfüm, insanların güzel kokmak için kullanmış oldukları ve çeşitli kokuların bir araya getirilerek elde edilmiş olduğu bir ürün olarak ifade edilebilmektedir. Oldukça eski çağlarda günümüze kadar ulaşan parfüm, günümüzde milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Bu alanda yüzlerce farklı firma da parfüm markaları oluşturmakta ve birbirinden güzel kokuları alıcılarına sunmaktadır.

Günümüzde insanların en çok tercih ettiği parfüm markalarına bakılacak olursa; Paco Rabanne 1 Milion, Carolina Herrera Gold Good Girl, Kenzo Flower By Kenzo ve Lolita Lempicka EDT bu markalardan bazılarıdır.

Parfüm Seçenekleri Güldeko’da!

  • Lolita Lempicka Edt

En iyi ve kalıcı parfümlerden biri olarak karşımıza çıkan Lolita Lempicka Edt, oldukça özel bir koku olması ile bilinmektedir. Sıradışı bir koku olan Lolita Lempicka, içeriğinde pek çok madde barındırmaktadır. Vanilya, Meyan, Süsen, Anason, Amerana Kirazı ve Menekşe bunlardan yalnızca bazılarıdır. Üstelik canlı, duygusal, ferah, şehvetli ve tutkulu bir koku olarak tanımlanırken, günümüzde on binlerce kadın tarafından kullanılmaktadır.

  • Kenzo Flower By Kenzo 

Kenzo Flower By Kenzo

En çok tercih edilen ve özel olarak nitelendirilen parfümlerden bir diğeri de Kenzo Flower By Kenzo olarak gösterilebilmektedir. Yaklaşık olarak 20 yıl öncesinde üretilmiş olan bu koku, günümüzde klasikler arasında yer almaktadır. Çiçeksi ve odunsu bir koku olarak da nitelendirilen bu parfüm, menekşeden vanilyaya, gülden tütsüye ve hatta yasemine varana kadar pek çok madde içermektedir.

  • Paco Rabanne 1 Million

Paco Rabanne 1 Million

Klasik erkek parfümlerinden biri olarak karşımıza çıkan Paco Rabanne 1 Million oldukça kalıcı ve dikkat çekici bir kokudur. Baharat ve odunsu bir kokuya sahip olan bu parfüm, lüks ve zengin bir hayata vurgu yapmaktadır. Kırmızı mandalina, narenciye, saf gül, tarçın, sarı meşin, greyfurt, nane ve bunun gibi pek çok madde içermekte olan Paco Rabanne 1 Milion, piyasaya sürüldüğü günden bu yana yaklaşık 20 yıldır yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

  • Caroline Herrera Good Girl

Caroline Herrera Good Girl

Caroline Herrera Good Girl, son dönemlerde pek çok kadının öncelikli tercihi olarak gösterilebilmektedir. Ayakkabı şeklindeki şişesi ile dikkat çeken bu parfüm, şehvetli ve güçlü bir kadını temsil etmektedir. Bulgar gülü, portakal çiçeği, yasemin, pralin, vanilya, mandalin, tonka fasulyesi, tarçın, kaşmir ahşap ve bu gibi pek çok maddeyi bünyesinde barındırmaktadır.

Sizlerde kendiniz için en uygun olan klasik parfümünüzü bulabilmek için Güldeko’yu ziyaret edebilirsiniz. Üstelik uygun fiyat ve kolay ödeme imkanı sunan Güldeko, müşterilerine ayrıcalık tanımaktadır.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir