Oturma odalarından sonra kadınlar için bir evde en çok vakit geçirilen alanlardan biri de mutfaklardır. Dolayısıyla kadınlar, günün büyük çoğunluğunu geçirdikleri mutfaklarının şık ve kullanışlı olmasını istemektedir.

Mevcut bir mutfak dekorasyonunu hareketlendirmek isteyen ya da yeni bir mutfak dekorasyonu oluşturmak isteyenler için onlarca dekorasyon fikirleri bulabilmek mümkündür. Modern, İskandinav, klasik ya da her nasıl bir mutfak dekorasyonuna sahip olursanız olun, bu dekorasyonları ancak aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz. Tablolar ise bir dekorasyonu tamamlayabilmenin en güzel yollarından biridir.

Tablolar, kadınların mutfaklarını süsleyebilmesinin en pratik yoludur. Bir duvar çivisi ya da bandı ile oldukça basit bir şekilde kullanılabilen tablolar, bulundukları ortama bambaşka bir hava katabilmektedir. Dolayısıyla mutfağınızı yalnızca tablolarla canlandırabilmeniz mümkündür.

Mutfak Dekorasyonunda Ne Tarz Tablolar Kullanılmalıdır?

Mutfak dekorasyonuna ayrı bir hava katacak tablo modelleri oldukça zengin bir alternatife sahiptir.   Genellikle evin bu gibi alanlarında kanvas tablo modelleri tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise daha kullanışlı ve her ortama ayak uydurabilen niteliğe sahip olmalarıdır. Üstelik mutfak gibi yağın ve nemin bol olduğu bir ortamda kolay temizlenebiliyor olması da kadınlar bir avantaj olarak kabul edilmektedir.

Öte yandan bir mutfak için ideal bir tablo modelleri çoğu zaman meyve resimli ya da dekorasyona uygun olan modellerdir. Bir mutfakta tabloyu yerleştirebilecek en ideal alanlar ise mutfak girişleri ya da yemek masasının bulunduğu alanlardır.

Mutfağınızı Renkli Tablolarla Canlandırmak Sizin Elinizde!

Mutfak dekorasyonundan sıkılan ve ortama canlı bir hava katmak isteyen hanımlar için birbirinden farklı ve şık tablo modelleri bulunmaktadır. Güldeko bünyesinde de bulabileceğiniz bu modeller tarzınıza göre basit bir meyve – sebze modeli olabilirken, dilediğiniz takdirde sanatsal çalışmalar da olabilmektedir.

Mutfakta kullanabileceğiniz bazı tablolara örek göstermek gerekirse, tablolar için kullanılabilecek alanın durumuna göre tablo tercihinde bulunulması gerekir. Örneğin; duvarlarda belirli bir alan olan mutfaklar için daha küçük oval, kare ya da dikdörtgen tablolar tercih edilirken, daha geniş duvarlara sahip olan mutfaklarda özellikle dikey tablo modelleri tercih edilmelidir.

Sizlerde mutfak dekorasyonunuzdan sıkıldıysanız ve mutfağınızda daha canlı ve hareketli bir atmosfer istiyorsanız, en güzel tablo modellerimiz için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir