Kurabiyeler, genellikle çaylarında yanında tüketilen, tatlı ve tuzlu çeşitleri bulunan, birbirinden farklı ve güzel desenlerle hazırlanan bir gıda ürünüdür. Hamur işi olarak hazırlanan kurabiyeler, özellikle de altın günlerinin ve 5 çaylarının vazgeçilmez ikramıdır. Bu nedenle de kurabiyelerin sunulduğu servisler de önem kazanmaktadır.

Misafirlerinizi En Şık Sunumlarla Ağırlayın!

Günümüzde hemen hemen her ev hanımı, evine gelen misafirlere şık bir sunumda ve ikramda bulunmayı istemektedir. Genellikle 5 çayları ya da altın günlerinde masalar donatılmakta, börekler, çörekler, pastalar, salatalar, tatlılar ve kurabiyeler hazırlanmakta ve eğlenceli vakitler geçirilmektedir. Bu gibi programlar da ev sahipleri sunumlarına oldukça önem verirken, kullanmış oldukları tabaklardan bardaklara, sunum servislerinden tepsilere kadar her şeyin kusursuz olması için özenle hazırlıklar yapmaktadır. Kurabiyelerin servis edileceği kurabiye standları ya da başka bir deyişle kurabiyelikler de bu aşama önem kazanmaktadır. Genellikle iki katlı stand şeklinde olan bu sunum servisleri, her sofrayı renklendirmekte, her mutfağı şenlendirmektedir.

Kurabiye standları pek çok farklı model ve desende olabilmektedir. Genellikle porselen olarak üretilen bu servisler, her zevke hitap edebilecek, her masaya uyum sağlayabilecek niteliklerde tasarlanmaktadır. En görkemli kurabiye sunumları da bu kurabiyeliklerle yapılmaktadır.

En Güzel Kurabiye Standlarını Güldeko’da Bulabilirsiniz!

Güldeko, mutfaktan yatak odasına, salondan banyoya kadar bir evin her alanında ihtiyaç duyulan pek çok ürünün bulunabileceği bir kuruluştur. Dolayısıyla kurabiyelik, makaronluk, kurabiye standı gibi sunum servislerini de Güldeko’da bulabilmek mümkündür.

Göz alıcı bir sunum denildiğinde akla ilke gelen kurabiyeliklerden biri damalı konsept servisler gelmektedir. Siyah – beyaz dama modelinin kenarlarında dikkat çeken altın yaldızlı çizgilerin yanı sıra sahip olduğu altın sarısı metali ve kırmızı aksesuarı ile oldukça hoş bir görünüm sağlanabilmektedir.

Öte yandan çay bardaklarının yanına oldukça modern bir görünüm sağlayabilecek sade ve klasik modeller ya da çiçekli, desenli, yaldızlı ve flamingolu kurabiye standları da bulabilmek mümkündür. Ayrıca servislerinizi ve sunumlarınızı tamamlayabilmek için devam ürünleri de yine Güldeko’da bulunabilmektedir.

Sevdiğiniz insanlara daha şık ve gösterişli sunumlar yapmak, nefis kurabiyeleri görkemli olarak sunmak için mağazamızı ziyaret edebilir ve en güzel kurabiyeliklere sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir