Günümüzde pek çok ev hanımı, ağırlamış olduğu misafirlerine ağır sunumlarda bulunmak ve sofra dekorasyonunun beğenilmesini arzulamaktadır. Bu doğrultusunda en yeni moda olan yemek takımları, su takımları ve servisleri takip ederek, oldukça şık sofralar hazırlamanın yollarını aramaktadır. Özellikle de çay saatlerinde sevişleri ile dikkat çekmek isteyen hanımlar için onlarca çay bardağı modelleri bulabilmek mümkündür.

Çay saatleri, altın günlerinin, ev oturmalarının ya da akşam gezmelerinin vazgeçilmez öğelerinden biridir. Çay saatlerinde eşsiz bir sunum ile misafirlerini ağırlamak isteyen ve adından söz ettirmek hanımlar, en şık ve kusursuz görünümdeki çay bardaklarına sahip olmayı istemektedir. Bu gibi durumlarda hanımlara kaliteli bir hizmet sağlayan Güldeko, en güzel ve en özel çay bardağı takımlarını alıcılarına sunmaktadır.

Sofralarınıza Renk Katabileceğiniz Kusursuz Bardakları Güldeko’da Bulabilirsiniz!

Güldeko’nun müşterilerinde özel olarak sunmuş olduğu çay bardaklarına bakılacak olursa, hepsi birbirinden şık, kusursuz ve herkesin beğenisini kazanabilecek niteliklere sahip bardaklar bulunabilmektedir.

2019 yılının sofra trendi haline gelen altın yaldızlı çay bardaklarını her setin içeriğinde görebilmek mümkündür. Siyah beyaz damalı komsept, sarı siyah damalı konsept, zebra desen, otantik model ve hatta mermer görünümlü olmak üzere pek çok farklı konsepte sahip olan çay bardağı setleri, her zevke ve her sofraya hitap edebilecek nitelikte hazırlanmıştır. Üstelik bu setlere uyum sağlayacak çay kaşıkları da yine Güldeko’da bulunmaktadır.

Damalı Konsept Çay Bardağı Takımı

İki farklı renk alternatifine sahip olan bu konseptte, siyah – beyaz ve sarı – siyah renklerde damalı çay tabakları bulunmaktadır. Çay bardağı modeli ise ajdaya benzer bir modele sahip olup, ucunda altı yaldızlı kalın bir çizgi bulunmaktadır.

Zebra Desen Konsept Çay Bardağı Takımı

Günümüzde oldukça popüler hale gelen çay bardağı takımlarından biri de zebra konseptli olan takımlardır. Bulunduğu her ortamda kendini gösteren ve şık bir görünüme sahip olan bu takımda, çay tabakları siyah – beyaz zebra desenli olurken, tabağın kenarlarında da, bardağın kenarlarında olduğu üzere altın yaldızlı kalın bir çizgi bulunmaktadır.

Mermer Konsept Çay Bardağı Takımı

Mermer desenli çay bardağı takımları da son yıllarda oldukça ilgi gören modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı renk alternatiflerine sahip olan bu mermer konsept çat bardağı takımlarında yine altın yaldızlı süslemeler ön plana çıkmaktadır.

Tüm bu takımların yanı sıra Güldeko’da sade renklerde ya da otantik desenlerde çay bardağı takımları da bulunabilmektedir. Sizlerde sofralarınızı renklendirmek isterseniz, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir