Derin dondurucular, gıdalarını daha uzun süre muhafaza etmek için kullanılan, buzdolabına benzer bir beyaz eşyadır. Et, balık ve tavuk gibi gıdaların yanı sıra kış meyve ve sebzelerinin yazın, yaz meyve ve sebzelerinin ise kışın kullanılabilme imkanı sağlayan derin dondurucular, bugün her evin ihtiyacı haline gelmiştir.

Derin dondurucuların en çok kullanıldığı dönemler genellikle yaz mevsimi ve Kurban Bayramı’dır. Yazın birbirinden farklı ve faydalı meyve – sebzeler üretilirken, Kurban Bayramı’nda da kesilen kurban sonrasında etlerin ve kıymanın muhafaza edilebilmesi için derin dondurucuya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda ise Bosch Derin Dondurucular imdada koşmaktadır.

Her Evin İhtiyacı Olan İdeal Derin Dondurucular Bosch’da!

Bosch’un tüm buzdolabı ürünlerinde küçük bir bölme derin donduruculara ayrılsa da, genellikle bu bölme saklanmak istenen gıdalar için yeterli gelmemektedir. Derin dondurucular ise geniş bir iç hacme sahip olurken, birbirinden farklı özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Bosch Derin Dondurucuların Özellikleri Nelerdir?

Bosch tarafından müşterilerine özel olarak geliştirilen onlarda derin dondurucu modeli bulabilmek mümkündür. Bu modeller genellikle çekmeceli ya da sandık şeklinde geliştirilmektedir. Örneğin; Nofrost Derin Dondurucular’da 7 çekmece, BigBox (dondurulmuş büyük gıdalar için saklama alanı), elektronik sıcaklık kontrolü ve yüzde 40’a kadar enerji tasarrufu gibi özellikler bulunmaktadır.  İnox kapılı derin dondurucu modelinde ise kolay temizlenebilen kapı, gıdaların sabit bir sıcaklıkta tutan FreshSense özelliği, ihtiyaca göre düzenlenebilen çekmece özelliği ve 90 derece açılan kapı gibi özellikler bulunmaktadır.

Bosch’un en çok tercih edilen sandık tipi derin dondurucularından bahsetmek gerekirse; boyutuna göre farklı iç hacimlerine sahip olan bu tip derin dondurucular, iç aydınlatma sistemi sayesinde optimum seviyede aydınlatma imkanı sağlamaktadır. Süper dondurma özelliği ile gıdaları kısa sürede dondurabilen bu derin dondurucular, ekonomi modu ile de her daim optimum dondurma sıcaklığında kullanılmasını sağlamaktadır.

Sandık tipi derin dondurucuların bazı modellerinde dondurma özelliğinin yanı sıra soğutma özelliği de bulunmaktadır. Her model A+ enerji sınıfında üretilirken, yüzde 20’ye kadar daha az enerji tüketmektedir. Üstelik defrost suyu çıkış oluğuna sahip olan bu tip dondurucular, suyun kolay bir şekilde tahliye edilmesini sağlayabilmektedir.

Sizlerde evinizin ihtiyacı olan bu Bosch Derin Donduruculardan birine sahip olmak istiyorsanız mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir