Mutfak dekorasyonu, kadınların en çok özen gösterdiği ve önem verdiği dekorasyon konularından biridir. Özellikle de eşya seçimi konusunda oldukça titiz davranan kadınlar, en şık, em gösterişli ve en muhteşem mutfak eşyalarına sahip olmayı arzulamaktadır. Damalı konsept, bu gibi dekorasyonlar için tercih edilebilecek oldukça ideal bir konsepttir.

Damalı Konsept Nedir?

Damalı konsept, siyah – beyaz renklerdeki dama modeli ile tasarlanan tabaklar, kahvaltılıklar, çerezlikler, baharatlıklar, kurabiyelikler, kek standı, demlik, kupa, çay seti ve hatta şeker küplerinden meydana gelmektedir. Modern bir mutfak dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri olan bu damalı ürünler, günümüzde pek çok kadının hayallerini süslemekte, binlerce kadının zevkine hitap etmektedir.

Güldeko tarafından özenle hazırlanan ve her eve yakışacak niteliğe sahip olan bu ürünler, genç kızların çeyizlerini, kadınların ise mutfağını süslemektedir.

Damalı Konsept 3’lü Kavanoz Takımı

Güldeko’nun en dikkat çekici ürünlerinden biri olan Damalı 3’lü Kavanoz Takımı, adından da anlaşılacağı üzere 3 adet kavanozdan meydana gelmektedir. Oldukça şık bir görünüme sahip olan bu kavanozların vakumlu kapakları altın renginde metal bir tutma sapı ile süslenirken, en ucunda da kristal cam kesme tarzında kırmızı renkli bir taş bulunmaktadır. Altın sarısı ile beyaz, siyah ve kırmızı renklerinin muhteşem uyumuna şahit olacağınız bu 3’lü kavanoz seti, aynı zamanda baharatlık olarak da kullanılabilmektedir.

Damalı Servis Tabağı

Damalı konsept içeriğinde yer alan servis tabağı, her sofra için gerekli olan bir üründür. Konsepte uyum sağlayan ve bir parçası olarak alıcılarına sunulan bu servis, yalnızca siyah ve beyaz renkler ile tasarlanarak oldukça sade bir görünüm kazanmıştır.

İki Katlı Servis ve Makaronluk

Genellikle kurabiye ya da kek servisi için kullanılan iki katlı servis, damalı konseptin en nadide parçalarından biridir. her iki katı birbirine bağlayan altın sarısı işlemeli metal ve ucundaki kırmızı renkli taş ile muhteşem bir görünüme sahip olan bu servis, en şık sofraların vazgeçilmez parçalarından biri haline gelecektir. Ayrıca aynı konsepte ayak uyduran makaronluk ise, iki katlı servisin yanında yer alması gereken parçalardandır.

Tüm bunların yanı sıra Güldeko tarafından hazırlanan Damalı Konsept içeriğinde Ayaksız Şekerlik, Çaydanlık, kulplu ve kulpsuz bardak seti ve 6 renkli çay kaşığı seti gibi ürünler de yer almaktadır. Her biri oldukça şık ve değerli olurken, mutfaklar bu konsept ile bir hayli renkli bir hal alacaktır.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir