Su takımı, çatal – kaşık takımıyla beraber yemek takımını tamamlayıcı eşyalardan biridir. Takımın türüne göre onlarca parçadan oluşan su takımı, genellikle su bardağı, kadeh, viski bardağı, çay bardağı çay tabağı ve bunun gibi eşyalardan meydana gelmektedir.

Günümüzde her renkte, modelde ve desende bulabilmenin mümkün olduğu su takımları, genellikle yemek takımına uygun olacak şekilde tercih edilmektedir. Su takımları kimi insanlar tarafından kaşık takımı, yemek takımı, cezve takımı, tencere takımı ve bunun gibi eşyalardan oluşan bir çeyiz seti halinde satın alınırken, kimi insanlar ise daha sonradan tekli olarak satın almaktadır.

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen ve her sofraya şık bir görünüm kazandıran su takımları, daha çok yaldızlı modelleri ile dikkat çekmektedir. Kenarları altın yaldız işlemeli olan bu su takımı da, dikkat çekici modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kenarları altın yaldız işlemeli olan bu su takımı modeli, modern ve şık bir görünüme sahiptir. Hemen hemen her modelden yemek takımının ve yemek masasının yanına yakışabilecek nitelikte olan bu model, 6 adet kadeh, 6 adet meşrubat bardağı, 6 adet viski bardağı, 6 adet çay bardağı ve bir adet sürahiden meydana gelmektedir. Ayrıca bu takımın içerisinde isteğe göre çay tabağı ve çay kaşığı gibi ürünler görebilmek de mümkündür.

Hem sade, hem de ağır bir modele sahip olan altın işlemeli su takımı, aynı zamanda mutfağınızda da bir ağırlık yaratacaktır.

Altın Şıklığını Mutfağınızda Yaşatın

Altın sarısı rengi mutfaklarda oldukça şık bir görüntü oluşmasını sağlayabilmektedir. Kenarları altın yaldız işlemeli su takımı ve benzeri olan mutfak eşyalarının tercihi, mutfak dekorasyonunda modern bir görünümün yanı sıra oldukça ağır bir dekorasyon havası da kazandıracaktır.

Üstelik altın yaldızlı olan ürünler yalnızca mutfakta değil, salon ya da yatak odasında da dekorasyona farklı bir hava kazandırabilmektedir. Üstelik modası yıllar geçse de geçmeyen bu modeller, uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlamaktadır.

Gerek yemek masaları için, gerekse ev dekorasyonu için günümüzde pek çok altın işlemeli ürün bulabilmektedir. Ev dekorasyonun da ağır ve klasik olmasını isteyenler, daha çok bu tarz eşya tercihinde bulunabilir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir